Francja Paris FC – AS Monako Francja Paris FC vs AS Monaco

Paris FC - AS Monako: bilans bezpośredni i statystyki

Najbliższe spotkanie Paris FC – AS Monako odbędzie się 01.11.2026. Według wyliczeń modelu AS Monako ma 44% prawdopodobieństwa odniesienia zwycięstwa, z kolei Paris FC 31%. Ostatnie starcie Paris FC z AS Monako odbyło się 10.04.2026, kończąc się wynikiem 4:1. Ostatnie występy drużyny Paris FC przyniosły następujące rezultaty: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Z kolei ostatnie pięć spotkań zespołu AS Monako to 2 wygrane, 2 remisy i 1 porażka. W tej chwili zespół Paris FC posiada 1624 pkt w klasyfikacji Elo, podczas gdy AS Monako notuje 1742 pkt.

Nadchodzące mecze Paris FC - AS Monako

01.11.2026 01.11.2026 Paris FC 31% 25% 44% AS Monako 2026/27 Ligue 1 Kolejka 9
16.05.2027 16.05.2027 AS Monako 57% 23% 20% Paris FC 2026/27 Ligue 1 Kolejka 32

Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.

Forma w ostatnich meczach

Paris FC
24.10.2026 24.10.2026 przegrana 1:2 🚌 RC Lens Ligue 1 Bilans bezpośredni i porównanie drużyn RC Lens - Paris FC
18.10.2026 18.10.2026 wygrana 4:3 🏠 Stade Rennes Ligue 1
10.10.2026 10.10.2026 przegrana 0:1 🚌 FC Lorient Ligue 1
19.09.2026 19.09.2026 wygrana 2:1 🏠 RC Strasbourg Ligue 1
12.09.2026 12.09.2026 remis 0:0 🏠 Olympique Lyon Ligue 1
AS Monako
25.10.2026 25.10.2026 remis 1:1 🏠 LOSC Lille Ligue 1 Bilans bezpośredni i porównanie drużyn AS Monako - LOSC Lille
22.10.2026 22.10.2026 wygrana 3:0 🏠 SC Freiburg Liga Konferencji Bilans bezpośredni i porównanie drużyn AS Monako - SC Freiburg
18.10.2026 18.10.2026 przegrana 0:1 🚌 FC Lorient Ligue 1
15.10.2026 15.10.2026 wygrana 2:1 🚌 PFK CSKA Sofia Liga Konferencji
10.10.2026 10.10.2026 remis 2:2 🏠 Toulouse FC Ligue 1
MIEJSCE NA REKLAMĘ

Ranking Elo

Loading...
Klub Elo Ostatnie zmiany
24 Francja AS Monako 1742 25.10.2026
1:1 vs LOSC Lille
Ligue 1
-4.28
22.10.2026
3:0 vs SC Freiburg
Liga Konferencji
Faza ligowa
+11.01
18.10.2026
0:1 vs FC Lorient
Ligue 1
-12.61
15.10.2026
2:1 vs PFK CSKA Sofia
Liga Konferencji
Faza ligowa
+7.51
10.10.2026
2:2 vs Toulouse FC
Ligue 1
-5.28
18.09.2026
2:1 vs RC Lens
Ligue 1
+8.31
12.09.2026
1:1 vs RC Strasbourg
Ligue 1
-0.79
04.09.2026
2:1 vs Paris Saint-Germain
Ligue 1
+16.79
30.08.2026
2:0 vs Olympique Marsylia
Ligue 1
+7.69
27.08.2026
4:1 vs Górnik Zabrze
Liga Konferencji
Eliminacje - Play-off
+2.69
61 Francja Paris FC 1624 24.10.2026
1:2 vs RC Lens
Ligue 1
-6.28
18.10.2026
4:3 vs Stade Rennes
Ligue 1
+10.05
10.10.2026
0:1 vs FC Lorient
Ligue 1
-9.57
19.09.2026
2:1 vs RC Strasbourg
Ligue 1
+9.14
12.09.2026
0:0 vs Olympique Lyon
Ligue 1
-0.13
06.09.2026
3:2 vs Olympique Marsylia
Ligue 1
+13.74
30.08.2026
3:0 vs OGC Nice
Ligue 1
+6.39
22.08.2026
0:0 vs Troyes AC
Ligue 1
-1.77
17.05.2026
2:1 vs Paris Saint-Germain
Ligue 1
+17.43
10.05.2026
1:2 vs Stade Rennes
Ligue 1
-6.27
W poprzednich 30 dniach klub Paris FC stracił w rankingu Elo 5.80 pkt. To pokazuje stabilizację formy. Najwyższy rezultat w opisanym przedziale czasowym to +10.05 pkt po meczu z ekipą Stade Rennes (4:3, 18.10.2026), natomiast najgorszy wynik w opisanym czasie to -9.57 pkt po starciu z klubem FC Lorient (0:1, 10.10.2026). W poprzednich 30 dniach klub AS Monako stracił w rankingu Elo 3.65 pkt. To pokazuje stabilizację formy. Najwyższy rezultat w opisanym przedziale czasowym to +11.01 pkt po meczu z ekipą SC Freiburg (3:0, 22.10.2026), natomiast najgorszy wynik w opisanym czasie to -12.61 pkt po starciu z klubem FC Lorient (0:1, 18.10.2026). Przeczytaj więcej o naszej metodologii »

Historia meczów Paris FC - AS Monako

10.04.2026 10.04.2026 Paris FC 4:1 AS Monako 2025/26 Ligue 1 Kolejka 29
01.11.2025 01.11.2025 AS Monako 0:1 Paris FC 2025/26 Ligue 1 Kolejka 11

MIEJSCE NA REKLAMĘ

Często zadawane pytania

Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Paris FC oraz AS Monako odbędzie się 01.11.2026.

10.04.2026 odbył się mecz Paris FC - AS Monako zakończony wynikiem 4:1.